Zeliha İlhan Doymuş Akşama Doğru programında Ömür Dediğin’i anlattı.

Ömür Dediğin programının yapımcı ve yönetmeni Zeliha İlhan Doymuş Tvnet kanalında yayınlanan Mustafa Özkaya’nın sunduğu Akşama Doğru programının konuğu oldu. Zeliha İlhan Doymuş Ömür Dediğin programının yolculuğa çıkış hikayesini, programın niçin yapıldığını anlattı.

Yorumlar (6)

 • bahri yavuztürk

  merhaba zeliha hanım .programı izliyor ve beğeniyoruz fakat sohbet esnasında nerede çekim olduğu yani hangi il veya ilçe veya köy ekran kıyısında sürekli yazarsa iyi olur.programı seyreden ilk önce neresi veya hangi kişiler diye merak ediyor çekimyapılan yer ve insanları tanıtan bir yazı ekranda yazarsa güzel olacağını düşünüyorum saygılar sunarım Bafra dan izleyiciniz bahri yavuztürk.

  Cevapla
 • fatma murat

  1916 doğumlu babamla görüşmeniz eminim çok öğretici olacaktır.

  Cevapla
 • canan

  anne babaların tek kucaklarında hayat verdiği çocukları, çok odalı evlerinde anne babalarına bir karış yer ver-e-miyorlar. Allah’ım hidayet ver.

  Cevapla
 • canan

  30 yaşındayım. trt ile doğdum susam sokağıyla büyüdüm ve ömür dediğin programıyla devam ediyorum. bu yaşımda bu programla aydınlandığım için çok şanslıyım. keşke herkes izleyebilse. özellikle çevremdeki herkese genç kesime aktarıyorum. özel kanalların sabah öğlen akşam programlarına konuk olarak katılsanız programın tanıtımını yapsanız eminim vermek istediğiniz mesajları asıl kişilere vermiş olacaksınız. ben bunun için tüm iletişim kanallarını kullanacağım. Göreceklerimizi görüyoruz, duyacaklarımızı duyuyoruz, geleceğimiz yaşanmış aslında. ne mutlu bunu alıp kullanabilene. Saygılarımla…

  Cevapla
 • ismail

  zeliha hanım ömür dediğin proglamını cok beyendık sizlere tesekkür ederiz ninem ve dedemin hayat hıkayelerını ömür dediğin programına konuk olmalarını ıstıyoruz ne yapmamız gerekıyor ulasmak için programın telefon numarası varmı .

  Cevapla
 • Erol Şenöz

  İnsanoğlu senin ömür dediğin ,
  Gözlerini yumup açmaya benzer ,
  Gece gündüz akar zaman pınarı ,
  Eğilip bir yudum içmeye benzer .

  Beyazlanır saçlar ,buruşur yüzler ,
  Eller baston ister yorulur dizler ,
  Daha o halinde dünyayı ister ,
  Seven sevdiğinden kaçmaya benzer.

  Garip aşık bir gün çıkar üryanın ,
  Beyaz kefen çamur olmuş her yanın ,
  Beşikten mezara geçen zamanın ,
  Sıcakta gölgeden geçmeye benzer .

  EROL ŞENÖZ

  Cevapla

Yorum Yaz

Paylaşmak güzeldir...

Üste Git